מכולה משרד

בניית משרד ממכולה

בעבודתי כאוונגליסט טכנולוגי מכולים, נתקלתי בשימוש לרעה במינוח מכולות שגורם לאנשים למעוד בדרך לשליטה במיכלים. אתה עשוי לחשוב שמכולות הן מושג די פשוט, אבל למה אתה צריך לקרוא את המינוח בזהירות? מרחבי שמות ליבה הם מבני הנתונים החשובים ביותר בכל הקשור למכולות, מכיוון שהם מאפשרים מכולות כפי שאנו מכירים אותם כיום.

מיכל מכיל את היחידות הבאות, שנערמות זו על גבי זו להדמיה: מערכת הפעלה, תגי שם ליבה, מערכות הפעלה, מבני נתונים ומכולות. יחידת הטיפול הנמרץ הניידת היא החלק החשוב ביותר של מכולה, חדרי שם הליבה והמכולות עצמן.

מכולה למשלוח

היא מבנה שבו מאוחסנים מוצרים שיש לשלוח מחלק אחד של העולם לאחר עם סוגים שונים של מכולות וספינה. מכולות פתוחות מתחילות לקטגוריה של מכולות סטנדרטיות, בין אם זה 20 מטר, כל עוד אין להן גג, ניתן להשתמש בהן כאשר המטען גדול בהרבה מזה של מכולות משלוח רגילות. הם משמשים בדרך כלל במיכלים עם קיבולת מקסימלית של 10,000 מטר מעוקב, שהם 20 מטר.

עם 4 עמדות פינתיות

רוב המכולות יכולות לשאת בבטחה 300 טון של משקל סטטי, אך כאשר המטען בולט, זה יקר. במילים אחרות, הם כבדים מכדי לתמרן כאשר הם נטענים, ומכיוון שלא ניתן לערום זה על גבי זה, לא ניתן לבנות את המכולה כדי לערום. זה בזבזני מאוד לבנות ולערום מיכל כאילו הוא ישרוד, זה יהיה יקר וזה יפגע במבנה.

מיכלים מושלמים ליישומים מוכווני שירות מכיוון שהם יכולים לבדוק מצב בריאות

להגביל משאבים מסוימים ולהפעיל ולהפסיק שירותים באופן עצמאי. מכולות מאפשרות לך להתייחס לכל שירות כמו לקופסה שחורה על ידי הפשטת קוד והפחתה נוספת של מפתחי החלל שנאלצים להתמודד איתם, מכיוון שהם מופשטים את כל הקוד. הם עוזרים להגדיל ולצמצם במהירות ולהבטיח שהם נפרסים בסדר הנכון, עם הכמות הנכונה של משאבים לכל שירות ומספר המכולות המתאים.

סביבות מיכל ייצור דורשות כמות זהה של משאבים כמו שירותים נתמכים אחרים, אך עם דרישות שונות לכל שירות.

ארגונים שרציניים בפריסת מכולות יתקלו בהכרח בשני אזורי תשתית קריטיים המסייעים בניהול פריסה ותחזוקה של מכולות

רשתות מכולות ויכולת לתזמן פריסת מכולות. לקבלת מידע נוסף אודות אופן ההפעלה והשימוש במכולות ורשתות מכולות, ראה קביעת תצורה של רשת Container Container. אם תפעיל רשת של מכולות במהלך הפריסה, תוכל ליצור הנחיות לתקשורת בין מופעי אפליקציות. אם יש לך עשרה מכולות לארבע יישומים, זה לא צריך להיות כל כך קשה לנהל את התהליך הזה.

הבנת האופן בו Knative יושב בתוך המערכת האקולוגית הרחבה יותר של מכולות תבטיח שתוכלו לתקשר עם אדריכלים אחרים בנוגע לבניית סביבות יישום מיכלים מדרגיות ותומכות להפעלת מכולות באופן פרודוקטיבי לאורך שנים

אנו מציעים סקירה מקיפה על המצב הנוכחי של טכנולוגיית המכולות ואופן פעולתה, כמו גם ניתוח מעמיק של תפקוד רשת המכולות ורשת המכולות.

Container Technology הינה חלק משותפות Container Alliance

המספקת מגוון רחב של שירותים לפיתוח, פריסה וניהול של יישומי מכולות. אם יש לך שאלות לגבי השירותים שלנו או מוצרים אחרים, אתה יכול להתקשר אלינו למספר 877 – 670 – 0229 או למלא בקשה להצעת מחיר מקוונת.

השכרת מכולות היא אפשרות מצוינת אם אתה משתמש במכולות כחלק מפתרון אחסון לטווח ארוך, כגון מתקן לאחסון מכולות. אם אתה זקוק למכולות לאחסון ארוך טווח, שקול למכור מכולות, שכן עלויות השכירות יכולות לעלות על מחיר הרכישה.

אם אתם מחפשים מכולות לרכישה, מכירה או השכרה, מיכל xChange הוא המקום הנכון עבורכם. בין אם תרצו לקנות או להשכיר מכולות, תוכלו לרכוש מכולות ממגוון ספקים, כמו אמזון, גוגל, מיקרוסופט ורבים אחרים.

לפני שתתחיל לאבטח את המכולה שלך

עליך להכיר את השחקנים החשובים ביותר במכולות. לאחר שהחלטתם על סוג מכולה, השלב הבא הוא למצוא את המכולה במקום הנכון ובמחיר הנכון. כדי למצוא את המכולות הדרושות, תוכלו להדריך את עצמכם בכל סוגי המכולות השונים.

מיכל משלוח ריק של 20 מטר שוקל בדרך כלל כ -4,585 ק"ג וריק של 40 מטר

משקל מכולות התובלה סביב 8268 ק"ג. מכולות ההובלה שונות בגודלן ולכן הן אידיאליות להובלת מטענים לא סדירים כגון מזון, ביגוד, אלקטרוניקה וסחורות אחרות. סחורות אלה מועברות בדרך כלל במיכלים פתוחים, וסוגי מכולות ים ממוקמים בצורה הטובה ביותר כדי להתאים למשלוחים אלה. ישנם שני סוגים של מכולות להובלת מכולות מדף שטוחות: מכולות מדף שטוחות ושטוחות.

מכולות משרד
מכולות משרד